لزوم استفاده از ظرفیت های فنی، علمی و بازرگانی ذی نفعان کودهای کشاورزی در ارایه طرح های اجرایی
1399/03/11

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی، بر استفاده از کلیه ظرفیت های فنی، علمی و بازرگانی ذی نفعان کودهای کشاورزی در ارایه طرح های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی در دومین جلسه کارگروه مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی با حضور اعضا، ضمن بررسی اجرای مصوبات جلسه قبل، از رؤسای گروه های شش گانه این طرح خواست تا در برگزاری جلسات گروه ها، از ظرفیت فنی، علمی و بازرگانی شرکت های تولید کننده کودهای کشاورزی، موسسات علمی و تحقیقاتی و دانشگاهی استفاده کرده و براساس چارچوب ابلاغی گزارش اجرایی خود را تنظیم و در جلسه بعدی به کارگروه ارایه کنند.

در این جلسه اعضای کارگروه به عنوان رؤسای گروه های شش گانه شامل گروه های کودهای ازته، فسفاته، پتاسه، ماکرو، ریزمغذی ها و آلی و زیستی ضمن ارایه لیست پیشنهادی اعضای گروه خود به جلسه، سوالات و ابهامات خود در مورد روند کار مطرح کرده و به بحث گذاشتند.

کارگروه مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی از زمان ابلاغ حکم مجری طرح به مهندس حمید رسولی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در بیست روز پیش، تشکیل و در حال بسترسازی برای جلب مشارکت ذی نفعان کودهای کشاورزی در اجرای اهداف این طرح است.

تعداد مشاهده خبر101 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal