مراسم کلنگ زنی شهرک گلخانه ای 100 هکتاری دوین خراسان شمالی با حضور وزیر جهادکشاورزی
شهرک گلخانه ای 100 هکتاری دوین خراسان شمالی با حضور وزیر جهاد کشاورزی کلنگ زنی شد.
1399/03/06
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های کشاورزی، شهرک گلخانه ای دوین شهرستا ن شیروان دراستان خراسان شمالی در زمینی به مساحت 100 هکتار با حضور دکتر خاوازی وزیر جهادکشاورزی، مهندس طهماسبی معاون وزیر  در امور باغبانی و مهندس منصوری مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی و استاندار استان و سایر مسئولین استان خراسان شمالی بصورت ویدئوکنفرانس کلنگ زنی شد.
در این مراسم دکتر خاوازی با تشکر و قدردانی از استاندار و مسئولین استانی و مجموعه معاون باغبانی و مدیرعامل شرکت شهرکهای کشاورزی اعلام کرد: در ابتدای دولت تدبیر و امید سطح گلخانه های کشور 8800هکتاربوده که این میزان امروز به 18000هکتارافزایش یافته و این پیشرفت ناشی از زحمات کلیه دست اندرکاران،همکاران وزارت جهادکشاورزی وسرمایه گذاران است که ازهمه انها تشکر قدردانی نمودند.
وی درادامه بیان داشت: در وضعیت کنونی کشور توسعه شهرکهای کشاورزی به خصوص شهرک های گلخانه ای از اولویت های وزارت جهادکشاورزی است،که لازمه این توسعه هدف گذاری ،برنامه ریزی وعملیاتی نمودن برنامه ها با تلاش مضاعف کلیه دست اندرکاران می باشد.
استان خراسان شمالی از استان های خشک کشور بوده که درسال 99 برنامه توسعه  320هکتارشهرک کشاورزی باسرمایه گذاری حداقل16000میلیارد ریال به آن استان ابلاغ شده است.
در صورت اجرای کامل این برنامه 160 هزار تن به تولیدات بخش کشاورزی استان افزوده خواهد شد و حداقل برای 5 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد می شود.
تعداد مشاهده خبر177 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal