نتایج نهایی استخدام در امور عشایر پس از انجام مصاحبه ها اعلام می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران گفت: نتایج نهایی استخدام در واحدهای تابعه استانی سازمان امور عشایر، پس از پایان مصاحبه ها اعلام می شود.
1399/03/03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، بهرام میراخورلی در گفتگویی با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال گذشته با همت و تلاش ریاست سازمان امور عشایر و همکاران دفتر فن آوری و امور اداری، مجوز استخدام 210 نفر نیرو برای حوزه ستادی و استانی امور عشایر کشور گرفته شد.

وی افزود: از این تعداد 189 نفر سهمیه امور عشایر استان ها بود که آزمون آن در سال گذشته برگزار شد و 21 نفر هم سهمیه ستاد مرکزی در نظر گرفته شده که امسال از طریق آزمون استخدامی کشوری جذب می شوند.

میراخورلی بیان داشت: بعد از اعلام سه برابر ظرفیت داوطلبان حائز رتبه قبولی در سال گذشته، بخشی از مصاحبه ها انجام شد که بعد از آن مواجه شدیم با بیماری کرونا و در حال حاضر حدود 50 درصد مصاحبه ها باقی مانده که با مجوز جدیدی که از سازمان استخدامی کشور گرفته ایم به زودی بقیه مصاحبه ها نیز انجام می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: ما نتایج این مصاحبه ها را به سازمان استخدامی کشور اعلام و نتایج نهایی از سوی این سازمان اعلام خواهد شد و در سپس نسبت به جذب آنان اقدام می کنیم.

وی اضافه کرد: با هماهنگی ای که با سازمان امور استخدامی کشور صورت گرفت قرار است برای امسال هم سهمیه ای به سازمان امور عشایر اختصاص داده شود که اگر این اتفاق روی دهد بلافاصله اعلام و استخدام جدید هم صورت خواهد گرفت.

میراخورلی یادآور شد: جذب و استخدام 21 نفر نیرو سهمیه ستادی سازمان امور عشایر در سال گذشته به خاطر مشکلات تامین اعتبار به تاخیر افتاد که به امسال استخدام این 21 نیرو انجام خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر191 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal