معاون وزیر جهاد کشاورزی از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد
1399/04/01

معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در جریان بازدید از خبرگزاری تسنیم، با خبرنگاران این خبرگزاری به گفتگو نشست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات، کامبیز بازرگان در این بازدید ضمن گفتگو با سردبیر خبرگزاری، درباره موضوعات مختلف حوزه کشاورزی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

وی در ارتباط با نحوه فعالیت خبرگزاری تسنیم گفت: این خبرگزاری در مدت 8 سال از شروع فعالیت خود، نفوذ خبری خوبی در افکار عمومی و فضای رسانه ای کشور داشته است.

وی افزود: پیشرو بودن در خبررسانی، صداقت و شفافیت از ویژگی های خبرگزاری معتبر تسنیم است که عامل استقلال و نفوذ رسانه ای این خبرگزاری شده است.

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی همچنین در گفتگوی تفصیلی با خبرنگار کشاورزی این خبرگزاری درباره مسائل مختلفی مانند جهش تولید، حذف ارز 4200 تومانی نهاده های اساسی کشاورزی و برنامه های جایگزینی آن در داخل کشور، وضعیت ورود و انتقال علم به بخش کشاورزی، الگوی کشت، تولید واکسن های بخش دام و طیور، وضعیت بهره وری در عرصه و دستاورد های علمی بخش کشاورزی به گفتگو پرداخت که به زودی مشروح آن منتشر می‌شود.

تعداد مشاهده خبر984 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal