قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری و سرپرست دفتر امور فناوری سازمان معرفی شدند
دکتر مجید ولدان به عنوان قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری و دکتر غلامرضا صالحی جوزانی به عنوان سرپرست دفتر امور فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی معرفی شدند.
1399/03/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات، جلسه معارفه سرپرست دفتر امور فناوری سازمان با حضور دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری و سایر مدیران دفاتر ستادی در سالن اندیشه برگزار شد. در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات دکتر ولدان در برعهده داشتن مسئولیت مدیریت دفتر فناوری سازمان، طی حکمی از سوی معاونت پژوهش و فناوری ایشان به سمت مشاور و قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری منصوب و دکتر غلامرضا صالحی جوزانی سرپرست دفتر امور فناوری سازمان معرفی شد.

در این جلسه، قائم مقام سازمان تحقیقات با تقدیر از اقدامات انجام شده، آموزش و ترویج را از وظایف اصلی سازمان برشمرد و بر توجه به امر فناوری و آموزش ترویج یافته های پژوهشی تاکید کرد.

دکتر رسول زارع، دکتر ولدان را مدیری توانمند و مسلط به قوانین و مقررات و پایه گذار دفتر امور فناوری در سازمان معرفی و انضباط اداری و پیگیری امور را از خصایص بارز مدیریتی ایشان بر شمرد.

وی همچنین با اشاره به سوابق مدیریتی و اجرایی دکتر صالحی جوزانی ایشان را مدیری خوش نام و توانمند توصیف کرد که می تواند مجموعه وزارت جهاد کشاورزی را در پیشبرد اهداف خود یاری دهد.وی در ادامه با تقدیر از اقدامات دکتر ولدان در ایام بر عهده داشتن مدیریت امور فناوری سازمان برای دکتر صالحی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان با تقدیر از تلاش های دکتر ولدان، وی را مدیری توانمند، با تقوا، منظم و مسئولیت پذیر در اجرای وظایف محوله نام برد و تصریح کرد: راه اندازی و اجرای هر کار جدید بسیار سخت است که ایشان به نحو احسن انجام دادند و امیدوار هستیم که این اجرای برنامه ادامه یابد.

دکتر جوادی بر اجرای نظام نوآوری، شوراهای تصمیم گیری و علم و فناوری و تکنولوژی تاکید کرد.

این مسوول؛ دکتر صالحی را شخصیتی دارای سوابق درخشان مدیریتی در حوزه های تخصصی دانست و ابراز امیدواری کرد با وجود ایشان در پیشبرد اهداف سازمان موفق باشد.

همچنین دکتر ولدان ضمن مروری بر چگونگی تشکیل دفتر امور فناوری، تکامل ساختار دفتر تجاری سازی و تبدیل آن به دفتر امور فناوری را طی یک دهه گذشته مرهون تلاش های همه همکاران خود دانست.

وی در ادامه به بیان برخی مطالب در خصوص اقدامات انجام شده از جمله انعقاد 327 قرارداد انتقال فناوری ، دانش فنی ، نما نام بین واحد های تابعه و وابسته سازمان و بخش غیر دولتی ، ایجاد 25 مرکز رشد کشاورزی و ایجاد و راه اندازی صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی و اقدامات لازم در راستای ایجاد پارک ملی کشاورزی همچنین برگزاری اولین جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی در سال 1398 را مهمترین تلاش های صورت گرفته یاد کرد و ضمن تشکر از همه همکاران دفتر به دغدغه های کارکنان این حوزه پرداخت.

این مسوول از همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد و افزود: طرح‌های توسعه ای با همکاری شرکت های توسعه فناوری و گیاهان دارویی و انرژی های نو؛ ایجاد زیرساخت‌ها در موسسه ها و مراکز؛ ایجاد مراکز رشد، ایجاد پارک فن آوری و تلاش برای اخذ مجوز از شورای عالی گسترش ، از جمله برنامه های انجام شده است.

دکتر صالحی جوزانی اقدامات انجام شده در دوران مدیریت دکتر ولدان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و آمادگی خود را در جهت پیگیری و استمرار برنامه های امور فناوری سازمان بر طبق سیاست های ابلاغی اعلام داشت. وی ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر ولدان در پست جدید ابراز امیدواری کرد بتوان با بهره مندی از تجربیات ارزشمند مدیران سازمان و همکاری دفاتر ستادی در تحقق اهداف برنامه های دفتر فناوری سازمان گام موثری بردارد.

تعداد مشاهده خبر461 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal