وزیر جهاد کشاورزی: 2.4 میلیون هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است
1399/02/23

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تاکنون 2 میلیون و 400 هزار هکتار از اراضی کشاورزی مجهز به سیستم‌های نوین آبیاری شده که بیش از یک میلیون و یکصد هزار هکتار آن در دولت تدبیر به انجام رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، کاظم خاوازی در آیین بهره‌برداری همزمان از 1300 هکتار سیستم‌های نوین آبیاری در شهرستان دلگان با اعلام این مطلب، تصریح کرد: برای اجرای سیستم‌های نوین آبیاری هیچ محدودیتی نداریم و خود را موظف به پشتیبانی مالی در تجهیز اراضی کشاورزی کشور به سیستم های مدرن آبیاری می‌دانیم.

وی با قدر دانی از مردم و بهره برداران نجیب شهرستان دلگان گفت: توسعه سیستم‌های نوین آبیاری در این شهرستان و استان سیستان و بلوچستان با سرعت چشمگیری در حال اجراست و ما نیز برای تحقق اجرای مصوبات سفر هیات دولت به استان و توسعه 100 هزار هکتاری سیستم‌های نوین آبیاری و پشتیبانی تولید در کنار مسئولین سازمان جهادکشاورزی در خدمت بهره برداران خواهیم بود.

خاوازی با اشاره به ضرورت اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تاکنون حدود 40 هزارهکتار از اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است.

تعداد مشاهده خبر777 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal