تقدیر معاون وزیر از عملکرد مطلوب شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در خصوص کودهای کشاورزی
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی، از عملکرد مطلوب شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در خصوص کودهای کشاورزی تقدیر کرد.
1397/03/23

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، مهندس کشاورز مراتب قدردانی خود را بابت عملکرد مطلوب شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در اجرای برنامه تأمین، تدارک و توزیع کودهای کشاورزی در سال 97-1396 طی نامه شماره 4923/700 مورخ 97/3/23 به مهندس حمید رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ابلاغ کرد.

در این تقدیرنامه از زحمات و تلاش‌های صادقانه و خالصانه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کلیه کارکنان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قدردانی شده است. متن نامه ایشان بشرح ذیل می باشد:

جناب آقای مهندس رسولی

مدیرعامل محترم و عضو هیات مدیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

موضوع: تقدیر و تشکر

با سلام و احترام، نیل به اهداف مهمی نظیر امنیت غذایی در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش جدی همه دست اندرکاران زنجیره تامین غذا و محصولات کشاورزی است بی شک شرکت خدمات حمایتی کشاورزی یکی از اجزاء مهم و اساسی این زنجیره بوده و سهم قابل توجهی در کارایی مطلوب زنجیره تامین نهاده های کشاورزی و تحقق اهداف فوق دارا می باشد. بررسی عملکرد آن شرکت در زمینه توزیع انواع کودهای کشاورزی در سال زراعی 97-96 علی رغم وجود محدودیت های شدید مالی، نشان از عملکرد مطلوب تامین، تدارک و فروش انواع کود در سطح کشور دارد. با عنایت به این که تامین به موقع و با کیفیت استاندارد این نهاده، بسیار مهم بوده و در ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات کشاورزی، بهبود تغذیه و توسعه پایدار کشاورزی کشور و سلامت جامعه تاثیر چشم گیر و بی بدیلی دارد لذا لازم می دانم از تلاش های صادقانه و خالصانه جنابعالی، اعضای محترم هیات مدیره و مجموعه همکارانتان در شرکت که در انجام این مهم همراه و همیار شما بوده اند تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سایه پرمهر خداوندی، شاهد رشد و بالندگی روزافزون در بخش کشاورزی میهن عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

عباس کشاورز

معاون وزیر

تعداد مشاهده خبر111 بار
تصاویر مرتبط

  • تقدیر معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی _0
  • تقدیر معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی _1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal