وزیر جهاد کشاورزی:واحدهای ستادی و سازمان های جهاد کشاورزی استان ها برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای و شهرک‌های کشاورزی بسیج شوند
1397/06/26

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:واحدهای ستادی و سازمانهای جهاد کشاورزی استان ها باید برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای و شهرک‌های کشاورزی بسیج شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای کشاورزی، آخرین وضعیت توسعه شهرک های کشاورزی و گلخانه ها با حضور وزیر جهاد کشاورزی،معاون امور باغبانی،رئیس سازمان امور اراضی کشور،مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی،مشاور وزیر و مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانها، مجری طرح توسعه گلخانه ها و اعضای هیأت مدیره شرکت شهرکها مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه،شرکت شهرک های کشاورزی را یک شرکت توسعه ای دانست و گفت:این شرکت از ظرفیت های بالایی برخوردار است و می تواند بیشتر در حوزه کشاورزی بویژه در توسعه کشت های گلخانه ای اثر گذار باشد.

محمود حجتی اظهار داشت:در اجرای فعالیت ها باید رویکرد گسترده، حجیم، متنوع، متکثر اما المان های کاری و واحدهای اجرایی در شهرک ها را مناسب و کوچک و مستقل از هم در نظر بگیریم.

وی با تاکید بر این که واحدهای ستادی و سازمانهای جهاد کشاورزی استان ها باید برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای و شهرک‌های کشاورزی بسیج شوند،از معاونت امور باغبانی،مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی و هیأت مدیره و مجری طرح گلخانه ای و روسای سازمانهای جهاد کشاورزی خواست با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر در جهت اجرای برنامه های پیش بینی شده و حتی فراتر از آن عمل نمایند.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد:در اجرای تعهدات به وضعیت موجود شهرک ها و امکانات قابل تامین، توجه شود و بر اساس آنها برای اجرای زیرساخت ها اقدام گردد.

وی با تاکید بر پیگیری تخصیص آب برای شهرک های گلخانه ای به ویژه شهرک های شرق اصفهان گفت:اولویت تامین آب برای شهرک های گلخانه ای در حد تامین آب شرب باید مد نظر قرار گیرد.

تعداد مشاهده خبر602 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal